16 yıldır gitar çalıyorum ve 11 yıldır gitar dersi veriyorum. MEB Onaylı Gitar Usta Öğretici belgesine sahibim. Farklı müzik okullarında gitar dersi, gitar atölyeleri ve Masterclass çalışmaları gerçekleştiriyorum. Sizler Gitar kursu izmir ilinde bir gitar eğitim merkezi ve gitar öğretmeni arıyorsanız, eğlenerek öğrenebileceğiniz, sizin istekleriniz doğrultusunda hobi ve profesyonel amaçlı eğitimler için benimle ya da çalıştığım müzik kursları ile iletişime geçebilirsiniz.

Not: İzmir’in farklı noktalarında yer alan İzmir gitar kurslarında derslere devam ediyorum. Lütfen bilgi almak için telefonla arayınız.

Gitar kursu izmir: Farklı ilçelerde farklı nitelikte ve farklı müzik türlerinde gitar dersi veren eğitmenler yer alıyor.

Gitar kursu izmir

Özellikle bu başlığı atarak yazıma devam etmek istiyorum. İzmir piyasasında pek çok yerde ders veren kişiler yer alıyor. Gitar kursu alacağınız yer ve kişi ile ilgili birkaç verimli bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gitar kursu alacağınız yer nasıl olmalıdır?

Gitar kursu alacağınız yer gitar eğitimine müsait olmalıdır. Hobi ya da profesyonel amaçlı gitar dersi düşünüyorsanız havadar, nota eğitimi veren, nitelikli eğitmenlerden oluşan bir müzik kursu ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum. Tabi ki iyi gitar eğitmeninden gitar dersi özel olarak da alabilirsiniz.

İyi bir gitar dersi için gitar eğitimcisinin profili nasıl olmalıdır?

İyi bir gitar öğretmeninden ders almak istiyorsanız,

  • Tercihen, İzmir’de Milli Eğitimden Onaylı Sertifikası olan bir Gitar usta öğreticisi ya da Müzik Öğretmenliği Bölümlerinde ana branşı gitar olan bir kişiden eğitim alabilirsiniz.
  • Her gitar çalan iyi bir eğitmen olmayabilir. Çok iyi gitar çalan bir kişi, iyi bir gitar eğitmeni de olamayabilir. Öğretmenlikte amaç bildiğin bilgiyi doğru tekniklerle aktarabilmektir. Bu sebeple gitar dersi alacağınız kişi, gitar konusunda yeterli olduğu kadar iletişim ve eğitmenlik yönü yüksek olan bir kişi olmalıdır.
  • Her yaş grubuna, o yaş seviyesine uygun bir metodla, kişiye özel bir eğitim müfredatı hazırlayarak giden bir eğitmen tercih etmelisiniz.
  • Eğitmen mutlaka ders zamanlarına uymalıdır. Sürekli ders saatini değiştiren ve ders saatlerine uymayan bir öğretmen ile çalışmak oldukça zordur.

Gitar kursu izmir ilinde hangi gitar branşlarında eğitimler veriyorum?

Gitar kursu olarak, Akustik gitar, bas gitar, elektro gitar ve klasik gitar eğitimleri veriyorum.

  • Klasik gitar kursu izmir ilinde arayanlar için; pop gitar (ritm) gitar, akademik olarak klasik müzik eğitimi, flamenko ve diğer müzik türlerinde eğitimler veriyorum.
  • Akustik gitar kursu olarak İzmir ilinde , temel bir müzik eğitimi sonrasında, pop gitar, jazz, blues gibi eğitimleri, notalı ve armoni tabanlı olarak gerçekleştiriyorum.
  • Elektro gitar kursu İzmir ilinde, müzik teknolojileri (amfi, pedal kullanımı vb.) kullanarak öğrencilerimin istediği alanlarıda gelişmeleri sağlıyorum.
  • Bas gitar kursu İzmir ilinde, bas gitara özel teknikler, bas gitar için uygulamalı kayıt ve müzik teknikleri gibi kullanarak eğitimlerimi gerçekleştiriyorum.

Dilerseniz gitar dersleri ile ilgili İzmir gitar dersi profilimi de göz gezdirebilirsiniz.

Gitar kursu fiyatları izmir bilgisi alabilir miyim?

E-posta ve telefonla en çok sorulan sorulardan birisi de Gitar kursu fiyatları izmir ne kadar gibi sorular oluyor. Telefonla iletişime geçerek bu soruları cevaplayabiliyorum. Rekabet ile ilgili kanunlar gereği burada gitar dersi fiyatları hakkında bilgi paylaşamıyorum.

Gitar kursu izmir Cemaleddin Saraç

Gitar dersleri için özel birebir ders mi, yoksa grup dersleri mi faydalı oluyor?

Yıllarca hem özel yani birebir öğrenci ile derslerimiz, hem de 2-3-4 kişilik grup derslerini yönettim. Ancak belirtmeliyim ki özel dersler de hem verim daha iyi oluyor hemde öğrenci gitarda daha hızlı bir gelişme sağlıyor.

Sertifikalı gitar kursu arayanlar içinde sertifikalı gitar kursu yazımı okuyabilirler.

Tüm eğitimlerimde öğrenci merkezli eğitim gerçekleştiriyorum. Derslerime hazırlıklı geliyorum. Öğrencilerime ses ve video kaynaklı içerikler paylaşıyorum. Onların interaktif bir şekilde gitar öğrenmelerini ve geliştirmelerini hedefliyorum.

Gitar kursu izmir için iletişime geçebilirsiniz.

Her ne kadar Gitar kursunu İzmir’de veriyor olsakta Çeşme’den veya Manisa’dan yani merkezden oldukça uzak şehirlerden gelen öğrencilerim de var. İletişim için  0 533 722 22 12 numaralı telefonumu kullanabilirsiniz.

Ayrıca İzmir Hatay, Üçyol, Yeşilyurt, Karabağlar, Konak, Poligon, Göztepe, Gaziemir, Balçova, Torbalı, Bornova, Karşıyaka, Mavişehir ve Bostanlı olmak üzere farklı semt ve ilçelerden gitar öğrencilerim sürdürülebilir bir şekilde derslerine devam etmektedir.